Антон Янчук

Голова АРМА

На форумі ФОРМА Антон Янчук говоритиме про особливості управління арештованим майном та нові можливості для бізнесу у співпраці з АРМА. Антон Янчук призначений на посаду Голови АРМА 16 грудня 2016 року. У своїй роботі спирається на успішний досвід, отриманий на посадах заступника Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції та заступника Міністра юстиції України, а також у юридичних компаніях. Був залучений до розробки законопроектів з питань протидії корупції, у тому числі законопроекту про АРМА. Має науковий ступінь кандидата юридичних наук.

Ека Ткешелашвілі

Очільниця Антикорупційної ініціативи ЄС

На форумі «ФОРМА» Ека Ткешелашвілі розповість про передумови та перспективи управління арештованими активами та міжнародний досвід.

Очільниця EUACI працює у напрямку впровадження антикорупційної політики в Україні. У своїй діяльності вона спирається на досвід роботи у Грузії на посадах Міністра закордонних справ, Секретаря Ради Національної Безпеки, Міністра юстиції та Генерального прокурора Грузії, а також голови апеляційного суду Тбілісі. Має досвід роботи з офісом прокурора Міжнародного Трибуналу у справах колишньої Югославії (Нідерланди) та комітету юристів з прав людини (США).

Рубен Мадсен

Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данія в Україні

Рубен Мадсен — данський дипломат з багаторічним досвідом дипломатичної роботи. Був Послом, заступником Постійного представника при ООН, Нью-Йорк, Послом Данії в Белграді, Сербія, та Анкарі, Туреччина. З 2017 року — Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данії в Києві, Україна.

Восени 2017 року входив до складу Міжнародної антикорупційної консультативної ради, яка діє під егідою Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні.

Ярослав Юрчишин

Виконавчий директор Трансперенсі Інтернешнл Україна

На форумі Ярослав Юрчишин розповість про роль громадянського суспільства у сфері повернення арештованих активів та співпрацю з АРМА.

Має багаторічний досвід організації кампаній громадського лобіювання, політичної експертизи та аналізу політики. Працював головним спеціалістом інвестиційного банку “Фенікс-Капітал” зі зв’язків із владою, керівником служби помічників голови секретаріату організації Фундація регіональних ініціатив «ГАРТ».

Штефан Шленінг

Керівник Програм співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні

На форумі Штефан Шленінг розкаже про підтримку, яку ЄС надає новоствореним українським антикорупційним агентствам та важливу роль, яку відіграє АРМА у загальній антикорупційній системі. Пан Шленінг розпочав свою роботу на посаді керівника Програм співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні 1 вересня 2018 року. До цього він був керівником напряму фінансового співробітництва в Групі підтримки України в Європейській Комісії, що знаходиться в Брюсселі та Києві. Пан Шленінг почав працювати в органах ЄС у 1999 році, перебував на різних посадах в Брюсселі, Східній Європі, Східній Африці та Південно-Східній Азії. Має ступінь магістра з історії та слов’янознавства Гейдельберзького університету.

Айдан Ларкін

Керівник Департаменту повернення активів Групи аукціонів Wilsons

На форумі Айдан Ларкін розповість про практичні аспекти повернення активів, від оперативних та планових питань з вилучення активів до питань управління ними. Айдан є керівником Департаменту повернення активів Групи аукціонів Wilsons. Його завдання полягає в управлінні різноманітними контрактами у правоохоронній сфері та сфері державних активів у Великобританії, Ірландії та станом на жовтень 2018 року – Бельгії. Колишній кримінальний слідчий податкової та митної служби має понад 10 років досвіду фінансових розслідувань, включаючи розшук та реалізацію активів, вилучених в якості прибутків від злочинів та банкрутства. У віці 23 років, тоді один з наймолодших податкових інспекторів у Великій Британії, Айдан отримав нагороду директорів за видатні досягнення у кримінальному розслідуванні від Дональда Тонна у 2011 році.

8

Віталій Різник

Начальник Управління з питань управління активами АРМА

На форумі ФОРМА Віталій Різник говоритиме про особливості управління арештованим майном та нові можливості для бізнесу в співпраці з АРМА, а також зверне на певні особливості окремих проектів у сфері управління арештованими активами. Віталій Різник призначений на посаду Начальника Управління з питань управління активами АРМА 15 червня 2018 року. У своїй роботі спирається на успішний досвід, отриманий на керіних посадах в компаніях, які здійснювали діяльність у сфері управління активами, а також у юридичних компаніях та фірмах, які здійснювали правовий супровід діяльності ІСІ . Має науковий ступінь кандидата юридичних наук.

Жан Мішель Верель

На Форумі Жан Мішель Верель поділиться бельгійським досвідом розшуку та управління арештованими активами. З січня 2017 року він очолює Центральний офіс арешту та конфіскації Королівства Бельгії, що займається розшуком та управлінням активами. До цього обіймав посаду Заступника прокурора м. Брюссель, заступника голови офісу Міністра юстиції Бельгії, працював приватним адвокатом та консультантом в аудиторських компаніях. Восени 2012 року його було призначено представником Бельгії в EUROJUST (м. Гаага, Нідерланди), де він займався питаннями міжнародної співпраці, представленими до уваги делегації Бельгії.

Має ступінь магістра права Університету м. Лувен-ла-Ньов (Бельгія) та магістра з податкового права Льєжського університету (Бельгія).

hermiona

Герміона Крон’є

Консультант Ініціативи з повернення вкрадених активів

Герміона Крон’є працює консультантом Ініціативи з повернення вкрадених активів, спільної ініціативи Світового банку та Управління ООН з наркотиків та злочинності (UNODC). У 2017 році вона розробила дослідження UNODC щодо ефективного управління та реалізації вилучених та конфіскованих активів.

У період з 1998 по 2012 рр. працювала на різних посадах в Національній прокуратурі та Національній міжурядовій антикорупційній робочій групі в Південній Африці, міжурядовій цільовій групі, створеній для розслідування, судового переслідування та повернення активів осіб, залучених до корупційних справ високого рівня. Має диплом магістра  з державного управління Школи управління імені Джона Кеннеді Гарвардського університету.

photo5429502819163023779

Олена Галігузова

Радник голови АРМА

Олена була директором департаменту управління активами АРМА. Вона створила відділ управління активами й почала реалізовувати ряд ініціатив, спрямованих на розвиток співпраці між урядом та бізнесом. В даний час вона консультує АРМА щодо реалізації державної політики з управління активами, арештованих у кримінальних справах. Олена має 15 років досвіду роботи у фінансовій сфері. Протягом 2007-2016 рр. Олена працювала в АТ «УкрСиббанк», BNP PAPIBAS Group (Україна, Київ), де управляла практикою реструктуризації в Україні та керувала проблемним портфелем корпоративних кредитів.

vishniov

Віктор Вишньов

Генеральний директор ДП “СЕТАМ”

Віктор Вишньов, спікер форуму ФОРМА, з 2016 року обіймає посаду генерального директора ДП “СЕТАМ” OpenMarket, державного підприємства, створеного Міністерством юстиції України для сприяння реалізації державної політики у сфері організації примусового виконання рішень судів та інших органів або посадових осіб. 3 листопада 2017 року OpenMarket та Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) розпочали співпрацю з реалізації арештованого майна. Державне агентство “СЕТАМ” вперше в Україні впровадило систему аукціонів, що використовує інноваційну криптографічну технологію Blockchain.

Займав керівні посади на підприємствах аграрного, промислового секторів, сфери послуг. Має досвід викладацької діяльності. Кандидат політичних наук.

kanevskiy

Гліб Канєвський

Голова Громадської ради при АРМА

На форумі Гліб Канєвський розповість про напрямки громадянського контролю над АРМА у період становлення агентства, зазначить важливу роль підтримки управителів на етапі встановлення АРМА з боку громадськості.

Спікер має великий досвід громадської діяльності. Член Антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ. Автор численних журналістських розслідувань. Є головою експертної організації StateWatch та програмним консультантом міжнародної організації Institute for War and Peace Reporting в Україні.

bianca

Бьянка Марія Скалет

Член ради директорів італійського Агентства з управління арештованими активами

Бьянка Марія Скалет є старшим експертом з впровадження комплексних заходів щодо запобігання забрудненням та контролю за промисловими процесами та експертом Міністерства навколишнього середовища Італії. Вона брала участь у європейських проектах розширення для країн-кандидатів (Туреччина) та наближення для країн-партнерів (Україна). Спікер має великий досвід посередництва між промисловими компаніями та державними інституціями.
Бьянка є членом канцелярії державного секретаря прем’єр-міністра Італії. У 2016-2018 рр. вона була членом Кабінету Міністрів, головуючого в Раді міністрів – міністром територіальної згуртованості та півдня Італії.

anton

Антон Янчук

Голова АРМА

На форумі ФОРМА Антон Янчук говоритиме про особливості управління арештованим майном та нові можливості для бізнесу у співпраці з АРМА. Антон Янчук призначений на посаду Голови АРМА 16 грудня 2016 року. У своїй роботі спирається на успішний досвід, отриманий на посадах заступника Міністра юстиції України з питань європейської інтеграції та заступника Міністра юстиції України, а також у юридичних компаніях. Був залучений до розробки законопроектів з питань протидії корупції, у тому числі законопроекту про АРМА. Має науковий ступінь кандидата юридичних наук.

eka

Ека Ткешелашвілі

Очільниця Антикорупційної ініціативи ЄС

На форумі «ФОРМА» Ека Ткешелашвілі розповість про передумови та перспективи управління арештованими активами та міжнародний досвід.

Очільниця EUACI працює у напрямку впровадження антикорупційної політики в Україні. У своїй діяльності вона спирається на досвід роботи у Грузії на посадах Міністра закордонних справ, Секретаря Ради Національної Безпеки, Міністра юстиції та Генерального прокурора Грузії, а також голови апеляційного суду Тбілісі. Має досвід роботи з офісом прокурора Міжнародного Трибуналу у справах колишньої Югославії (Нідерланди) та комітету юристів з прав людини (США).

RubenMadsen

Рубен Мадсен

Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данія в Україні

Рубен Мадсен — данський дипломат з багаторічним досвідом дипломатичної роботи. Був Послом, заступником Постійного представника при ООН, Нью-Йорк, Послом Данії в Белграді, Сербія, та Анкарі, Туреччина. З 2017 року — Надзвичайний та Повноважний Посол Королівства Данії в Києві, Україна.

Восени 2017 року входив до складу Міжнародної антикорупційної консультативної ради, яка діє під егідою Антикорупційної ініціативи Європейського Союзу в Україні.

Yurchyshyn_pass (1)

Ярослав Юрчишин

Виконавчий директор Трансперенсі Інтернешнл Україна

На форумі Ярослав Юрчишин розповість про роль громадянського суспільства у сфері повернення арештованих активів та співпрацю з АРМА.

Має багаторічний досвід організації кампаній громадського лобіювання, політичної експертизи та аналізу політики. Працював головним спеціалістом інвестиційного банку “Фенікс-Капітал” зі зв’язків із владою, керівником служби помічників голови секретаріату організації Фундація регіональних ініціатив «ГАРТ».

photo5411094877095176651

Штефан Шленінг

Керівник Програм співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні

На форумі Штефан Шленінг розкаже про підтримку, яку ЄС надає новоствореним українським антикорупційним агентствам та важливу роль, яку відіграє АРМА у загальній антикорупційній системі. Пан Шленінг розпочав свою роботу на посаді керівника Програм співробітництва Представництва Європейського Союзу в Україні 1 вересня 2018 року. До цього він був керівником напряму фінансового співробітництва в Групі підтримки України в Європейській Комісії, що знаходиться в Брюсселі та Києві. Пан Шленінг почав працювати в органах ЄС у 1999 році, перебував на різних посадах в Брюсселі, Східній Європі, Східній Африці та Південно-Східній Азії. Має ступінь магістра з історії та слов’янознавства Гейдельберзького університету.

LARKIN

Айдан Ларкін

Керівник Департаменту повернення активів Групи аукціонів Wilsons

На форумі Айдан Ларкін розповість про практичні аспекти повернення активів, від оперативних та планових питань з вилучення активів до питань управління ними. Айдан є керівником Департаменту повернення активів Групи аукціонів Wilsons. Його завдання полягає в управлінні різноманітними контрактами у правоохоронній сфері та сфері державних активів у Великобританії, Ірландії та станом на жовтень 2018 року – Бельгії. Колишній кримінальний слідчий податкової та митної служби має понад 10 років досвіду фінансових розслідувань, включаючи розшук та реалізацію активів, вилучених в якості прибутків від злочинів та банкрутства. У віці 23 років, тоді один з наймолодших податкових інспекторів у Великій Британії, Айдан отримав нагороду директорів за видатні досягнення у кримінальному розслідуванні від Дональда Тонна у 2011 році.

8

Віталій Різник

Начальник Управління з питань управління активами АРМА

На форумі ФОРМА Віталій Різник говоритиме про особливості управління арештованим майном та нові можливості для бізнесу в співпраці з АРМА, а також зверне на певні особливості окремих проектів у сфері управління арештованими активами. Віталій Різник призначений на посаду Начальника Управління з питань управління активами АРМА 15 червня 2018 року. У своїй роботі спирається на успішний досвід, отриманий на керіних посадах в компаніях, які здійснювали діяльність у сфері управління активами, а також у юридичних компаніях та фірмах, які здійснювали правовий супровід діяльності ІСІ . Має науковий ступінь кандидата юридичних наук.

s000250_145942

Жан Мішель Верель

Заступник прокурора м. Брюссель, Директор Центрального офісу арешту та конфіскації Королівства Бельгії

На Форумі Жан Мішель Верель поділиться бельгійським досвідом розшуку та управління арештованими активами. З січня 2017 року він очолює Центральний офіс арешту та конфіскації Королівства Бельгії, що займається розшуком та управлінням активами. До цього обіймав посаду Заступника прокурора м. Брюссель, заступника голови офісу Міністра юстиції Бельгії, працював приватним адвокатом та консультантом в аудиторських компаніях. Восени 2012 року його було призначено представником Бельгії в EUROJUST (м. Гаага, Нідерланди), де він займався питаннями міжнародної співпраці, представленими до уваги делегації Бельгії.

Має ступінь магістра права Університету м. Лувен-ла-Ньов (Бельгія) та магістра з податкового права Льєжського університету (Бельгія).

hermiona

Герміона Крон’є

Консультант Ініціативи з повернення вкрадених активів

Герміона Крон’є працює консультантом Ініціативи з повернення вкрадених активів, спільної ініціативи Світового банку та Управління ООН з наркотиків та злочинності (UNODC). У 2017 році вона розробила дослідження UNODC щодо ефективного управління та реалізації вилучених та конфіскованих активів.

У період з 1998 по 2012 рр. працювала на різних посадах в Національній прокуратурі та Національній міжурядовій антикорупційній робочій групі в Південній Африці, міжурядовій цільовій групі, створеній для розслідування, судового переслідування та повернення активів осіб, залучених до корупційних справ високого рівня. Має диплом магістра  з державного управління Школи управління імені Джона Кеннеді Гарвардського університету.

photo5429502819163023779

Олена Галігузова

Радник голови АРМА

Олена була директором департаменту управління активами АРМА. Вона створила відділ управління активами й почала реалізовувати ряд ініціатив, спрямованих на розвиток співпраці між урядом та бізнесом. В даний час вона консультує АРМА щодо реалізації державної політики з управління активами, арештованих у кримінальних справах. Олена має 15 років досвіду роботи у фінансовій сфері. Протягом 2007-2016 рр. Олена працювала в АТ «УкрСиббанк», BNP PAPIBAS Group (Україна, Київ), де управляла практикою реструктуризації в Україні та керувала проблемним портфелем корпоративних кредитів.

vishniov

Віктор Вишньов

Генеральний директор ДП “СЕТАМ”

Віктор Вишньов, спікер форуму ФОРМА, з 2016 року обіймає посаду генерального директора ДП “СЕТАМ” OpenMarket, державного підприємства, створеного Міністерством юстиції України для сприяння реалізації державної політики у сфері організації примусового виконання рішень судів та інших органів або посадових осіб. 3 листопада 2017 року OpenMarket та Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) розпочали співпрацю з реалізації арештованого майна. Державне агентство “СЕТАМ” вперше в Україні впровадило систему аукціонів, що використовує інноваційну криптографічну технологію Blockchain.

Займав керівні посади на підприємствах аграрного, промислового секторів, сфери послуг. Має досвід викладацької діяльності. Кандидат політичних наук.

kanevskiy

Гліб Канєвський

Голова Громадської ради при АРМА

На форумі Гліб Канєвський розповість про напрямки громадянського контролю над АРМА у період становлення агентства, зазначить важливу роль підтримки управителів на етапі встановлення АРМА з боку громадськості.

Спікер має великий досвід громадської діяльності. Член Антикорупційної групи Реанімаційного пакету реформ. Автор численних журналістських розслідувань. Є головою експертної організації StateWatch та програмним консультантом міжнародної організації Institute for War and Peace Reporting в Україні.

bianca

Бьянка Марія Скалет

Член ради директорів італійського Агентства з управління арештованими активами

Бьянка Марія Скалет є старшим експертом з впровадження комплексних заходів щодо запобігання забрудненням та контролю за промисловими процесами та експертом Міністерства навколишнього середовища Італії. Вона брала участь у європейських проектах розширення для країн-кандидатів (Туреччина) та наближення для країн-партнерів (Україна). Спікер має великий досвід посередництва між промисловими компаніями та державними інституціями.
Бьянка є членом канцелярії державного секретаря прем’єр-міністра Італії. У 2016-2018 рр. вона була членом Кабінету Міністрів, головуючого в Раді міністрів – міністром територіальної згуртованості та півдня Італії.

 

© ФОРМА 2018

ОРГАНІЗАТОРИ

У разі виникнення запитань звертайтеся:
info@formaforum.org

© ФОРМА 2018