ПЕРШИЙ ФОРУМ ІЗ МЕНЕДЖМЕНТУ
АРЕШТОВАНИМИ АКТИВАМИ ВІДБУДЕТЬСЯ У КИЄВІ
15 ЛИСТОПАДА 2018 Р.

15 листопада 2018 року в готелі Premier Palace відбудеться Форум із менеджменту арештованими активами ФОРМА, організований Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів (АРМА) та Антикорупційною ініціативою ЄС в Україні. Метою форуму є налагодження діалогу між АРМА та бізнес-спільнотою, створення свого роду майданчика для відкритого обговорення переваг та особливостей співпраці у сфері управління активами й формування ринку з управління арештованими активами в Україні.

На форумі обговорюватимуться ключові питання співпраці АРМА та бізнесу, тенденції у сфері управління арештованими активами, інструменти ефективної взаємодії бізнесу та держави, процедури передачі арештованих активів в управління, специфіка управління окремими видами арештованих активів, міжнародний досвід. Серед спікерів: Антон Янчук – Голова АРМА, Ека Ткешелашвілі – очільниця Антикорупційної ініціативи ЄС та інші.

Форум буде корисним насамперед компаніям, які зацікавлені в управлінні арештованими активами або розглядають таку можливість у майбутньому, а також хочуть отримати більше інформації про переваги й особливості управління арештованими активами. Захід буде цікавим для представників інших державних органів та громадських організацій, які хочуть дізнатися більше про специфіку діяльності АРМА.  Профільним бізнес-асоціаціям та міжнародним експертам ФОРМА буде корисною насамперед як майданчик для встановлення професійних контактів і налагодження співпраці.

Детальніше з програмою ФОРМА можна ознайомитись тут.

 

© ФОРМА 2018

ОРГАНІЗАТОРИ

© ФОРМА 2018