Форум буде корисним насамперед компаніям, які зацікавлені в управлінні арештованими активами або розглядають таку можливість у майбутньому та хочуть отримати більше інформації про переваги й особливості управління арештованими активами.

Відповідно до Спеціального закону, АРМА самостійно не управляє арештованими активами, а передає активи управителю. Потенційний управитель – це компанія, яка має успішний досвід комерційної діяльності на конкретному ринку товарів, робіт чи послуг, належну репутацію та функціонує законно.

Для потенційного управителя співпраця з АРМА відкриває вікно бізнес-можливостей: від набуття унікального досвіду та розвитку нових напрямів діяльності до створення нових робочих місць та одержання ринкової винагороди за управління активами. Адже управитель отримує відсоток від прибутку, отриманого від управління таким майном, і має право на відшкодування необхідних для управління такими активами витрат.

Сама ж винагорода управителя перебуває у прямій залежності від результатів його діяльності з управління арештованими активами. Чим вище ефективність управління – тим вище винагорода.

Під час відбору потенційного управителя принциповим для АРМА є вміння компанії приносити дохід від управління майном певного виду на конкретному ринку. Акцент робиться на якості бізнес-плану щодо управління активами та розумності витрат на здійснення такого управління, а не лише на розмірі винагороди управителя.

Відтак це може бути як власник певного типу активу, так і провайдер послуг комерційного управління, незалежно від юридичної форми діяльності (суборенда, управління майном, комісія, комерційна концесія, спільна діяльність тощо).  При цьому управитель не зобов’язаний мати статус компанії з управління активами.

Це, зокрема, можуть бути компанії, які працюють у таких галузях:

  • Інвестиційна сфера
  • Управління нерухомістю
  • Аграрна промисловість
  • Харчова промисловість
  • Енергетика
  • Будівництво
  • Логістична і транспортна галузі
  • Юридична та аудиторська сфери
  • Банківська сфера та лізинг
  • Страхування.

Тому на форумі представники бізнесу дізнаються, як саме можна стати управителем, яким критеріям має відповідати потенційний управитель, як відбувається процес передачі арештованих активів в управління та про специфіку управління окремими видами активів.

Форум також буде цікавим представникам інших державних органів та громадських організацій, які хочуть дізнатися більше про унікальність діяльності АРМА.

ФОРМА – це майданчик для діалогу держави та бізнесу у новому форматі.

 

 

© ФОРМА 2018

ОРГАНІЗАТОРИ

© ФОРМА 2018